Comfort

14 Pins
 5y
Collection by
a collection of wood flooring samples with the words comfort collection in red and white
Comfort
Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz laminat parke uygulamaları ile zenginleştirilebilecek konforlu alanlar Peli Parke ‘’Comfort Collection’’ ile başlar.
a living room filled with furniture and a rug on top of a hard wood floor
Comfort
Peli Parke Comfort Collection birbirinden farklı renk ve desen seçenekleri ile mekanlarınıza hayat katar.
a bedroom with wood floors and furniture in the background is featured on pelican magazine
Peli - Yaşamın Geçtiği Her Yerde
Peli Parke Comfort Koleksiyonu, klasikleşmiş doğal ahşap görünümlü zeminleri sevenlerin vazgeçilmezi…
a black piano and stool with the word peli written on it next to each other
Peli - Yaşamın Geçtiği Her Yerde
Ağacın doğal dokusunu hissettiren Peli Parke Comfort Collection ile mekanlara hayat katıyor.
a bike leaning against a wall with the words sakin ve dingin on it
Peli - Yaşamın Geçtiği Her Yerde
Şehrin gürültüsünden kaçtığınız, sakin ve dingin ortamların vazgeçilmezi parke, yüksek frekanslı seslerin yutulmasını sağlayarak akustik olarak da konforlu bir ortam sağlar. Peli Parke Comfort Collection ile mutlu olduğumuz ve kendimizi rahat hissettiğimiz konforlu alanlar oluşturmak çok kolay…
a bedroom with wood floors and white walls
Peli - Yaşamın Geçtiği Her Yerde
Comfort koleksiyonumuz, klasikleşmiş doğal ahşap görünümlü dekorların, yeni kimlikleriyle zeminlerinizde kendini en güzel ifade eden şeklini almıştır. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, unilin kilit sistemiyle daha hızlı ve kolay uygulanabilen, konforunuzdan ödün vermeden ve en iyi fiyat kategorisinde yer alan koleksiyonumuzdur.
a collage of photos with a man and his dog in the foreground, an advertisement for peli park's compet collection
Peli - Yaşamın Geçtiği Her Yerde
Sahip olduğumuz her şeyi daha konforlu hale nasıl getirebiliriz? Her şey cesaret ile başlar. Sıkıcı ve monoton ortamlarınızı daha konforlu hale getirmek için değişimi gerçekleştirmeye cesaret etmelisiniz. İş yerinizde, ofisinizde her şeyin yolunda ve istediğiniz gibi gitmesini istiyorsanız değişime zeminden başlayın. Kendinizi rahat ve güvende hissedeceğiniz konforlu alanlar ‘Comfort Koleksiyon’ ile başlar.
a dining table with chairs and a large screen
Yaşayan, hareketli, özgün, dinamik ofisler için ergonomi ve konfor en önemli unsur. Ofis çözümlerinde; sofistike tasarımlar, form ve biçimde farklılıklar sektörlere ve bölgelere göre değişir. Seçenekler arasında değişmeyen zemin tercihi ise parke… Güçlü çizgileri, özgür formları ile zamansız tasarım özellikleri sunan Peli Parke ofisleri elit ve özel mekanlara dönüştürür. Mobilya ayaklarına, noktasal darbelere ve aşınmaya dayanıklı olma özellikleriyle ofis dekorasyonunuzun vazgeçilmezi olur.
a dining room table with chairs and a chandelier hanging from it's ceiling
Comfort koleksiyonumuz, klasikleşmiş doğal ahşap görünümlü dekorların, yeni kimlikleriyle zeminlerinizde kendini en güzel ifade eden şeklini almıştır. Evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz, unilin kilit sistemiyle daha hızlı ve kolay uygulanabilen, konforunuzdan ödün vermeden ve en iyi fiyat kategorisinde yer alan koleksiyonumuzdur.
Sonbaharın soğukluğunda sıcak ve sade bir güne uyanın Peli Parke Comfort Collection; ağacın kendine özgü karakterini koruyan desenler sunar. Evinizin dekorasyona zarif ve sade bir iz bırakan Comford Collection’u evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Superga Sneaker, White Sneaker, Sneakers
Sonbaharın soğukluğunda sıcak ve sade bir güne uyanın Peli Parke Comfort Collection; ağacın kendine özgü karakterini koruyan desenler sunar. Evinizin dekorasyona zarif ve sade bir iz bırakan Comford Collection’u evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
an image of a modern kitchen setting with yellow and white colors on the cabinets, counter tops, and chairs
DOĞAL VE DEĞERLİ BİR MALZEME AHŞAP Geleneksel ahşap dekorları evinize taşıyoruz...#parquet
a black and white poster with instructions on how to use the comfort collection sign
DOĞAL VE DEĞERLİ BİR MALZEME AHŞAP Geleneksel ahşap dekorları evinize taşıyoruz... Ağacın kendine özgü karakterini de koruyarak geleneklerimizle içiçe geçmiş, Anadolu’nun o güzel dokusunu yeni ve modern bir kimlikle zeminlerinize taşıyan Comfort collection kültürümüzle eşdeğer, sıcak, seveceğiniz bir koleksiyon. Parke çeşitlerinde özel tasarımların vazgeçilmezi Peli Parquet’in evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bütçenize uygundur.
a man in red overalls standing next to a wall with a speech bubble above his head
Comfort Colleciton serimizi incelemek için tıklayın: http://www.peliparke.com/koleksiyonlar/comfort
the interior of a home with wood flooring and brick walls, including a dining room table
Parke çeşitlerinde özel tasarımların vazgeçilmezi Peli Parquet’in evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bütçeniz ve rahatınız düşünülerek tasarlanmış Comfort serisini gördünüz mü?